Tylioji kalva

Tylioji kalva (2006)

Silent Hill
Kokybė WEB-DL
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Kanada. Prancūzija. Japonija. JAV
 • Trukmė:
  2 val. 5
 • Žanras:
  Filmai / Nuotykių / Mistiniai / Siaubo
 • Režisierius:
  Christophe Gans
 • Aktoriai:
  Radha Mitchell. Laurie Holden. Sean Bean
0 0

Aprašymas:
Rouz gyvena tarsi košmare – jos vienintelė dukrelė Šeron sunkiai serga. Medikai jai negali pasiūlyti jokių viltį teikiančių gydymo būdų. Nusivylusi motina griebiasi bet ko. kas gali pagelbėti jos vargšui kūdikiui. Paskutinė Rouz viltis – netradiciniai gydymo būdai.

Ji nusprendžia nuvežti dukrelę pas žiniuonę. Tačiau Rouz vyras mano. jog tai tiesiog paistalai ir Šeron tai nepadės. Tačiau vilties netekusios motinos nieks nesustabdys – nei vyro protestai. nei sveiko proto balsas.

Rouz su dukrele išsiruošia į kelionę. tačiau kažkokiu būdu net nepajutusios kerta portalą į kitokį pasaulį. Kitoje portalo pusėje jos išnyra keistame ištuštėjusiame ir šiurpą keliančiame Tyliosios kalvos miestelyje.

Miestelis. skendintis tirštame rūke. bauginančiai šnara keistų gyvių žingsniais. o tamsa. nusileidžianti vakarais. atrodo atgyja ir transformuoja viską. prie ko prisiliečia... Rouz. išgąsdinta keistojo miestelio. išleidžia iš akių savo sergančią dukrą. Akimirka baimės bei neapdairumo ir Šeron išnyksta rūke paskendusiose Tyliosios kalvos miestelio gatvėse. Paklaikusi mama ima blaškytis po miestelį ir sekioti kiekvieną iš rūkų išnyrantį šešėlį kaskart vis vildamasi. jog ten. rūke. klaidžioja jos mažoji Šeron.

Rouz ne vienintelė. beklaidžiojanti rūkuose skendinčiame Sailent Hile. Moteris sutinka keletą nelaimėlių – Tyliosios kalvos miestelio gyventojų. Jie. patekę į rūko ir tamsos spąstus. negali palikti miestelio ir priversti kovoti su tamsos būtybėmis. atsėlinančiomis iš rūkų. Tačiau jie patys jau beveik pavirtę tamsos šešėliais ir siluetais rūke.

Pasigedę Rouz ir Šeron. artimieji praneša policijai. Ieškoti dingusiųjų motinos ir dukters pasiunčiama detektyvė Sibil. Ji pasirodo tada. kai Rouz labiausiai reikalinga pagalba. tačiau moteris greitai suvokia. jog vien detektyvės pagalbos jai nepakaks.

Rouz supranta. kad norėdama susigrąžinti savo mergytę. turės susikauti su rūke slypinčiais demonais.

Demonais. grėsmingesniais nei galima buvo įsivaizduoti...скачать dle 12.1

Žiūrėti Tylioji kalva Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.