Pasiutę šunys

Pasiutę šunys (1992)

Reservoir Dogs
Kokybė BDRip
Prof. įgarsinimas
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  JAV
 • Trukmė:
  1 val. 39
 • Žanras:
  Filmai / Trileriai / Drama / Kriminaliniai
 • Režisierius:
  Quentin Tarantino
 • Aktoriai:
  Harvey Keitel. Tim Roth. Michael Madsen
0 0

Aprašymas:
Joe Cabot, nusikaltėlių vadeiva, surenka penkių nepažistamųjų, garsėjančių kaip geri vagys, grupę deimantų banko apšvarinimui.

Policijai į nusikaltimo vietą atvykus greičiau, nei plėšikai tikėjosi, tampa akivaizdų, kad tarp jų yra užsimaskavęs policijos pareigūnas.

Kas šis policininkas?“Reservoir Dogs” (Pasiutę šunys) buvo pats pirmasis, dabar jau gerai žinomo ir liaupsinamo, režisieriaus Quentin Tarantino filmas. Sukurtas su nedideliu (1.2 mln. dolerių) biudžetu ir uždirbęs taip pat nedaug (tik 2.8 mln.), išleistas 1992 metais, didelės sėkmės nesulaukė, o dėmesį patraukė tik po antrojo, tikriausiai garsiausio Quentin Tarantino filmo - “Pulp Fiction” (Bulvarinis skaitalas).

Istorija pasakojama ne taip kaip įprasta – nuo pradžios iki pabaigos, o trumpais, 15 ar 20 minučių trunkančiais, epizodais. Veiksmas vyksta prieš ir po nepavykusio juvelyrinių dirbinių apiplėšimo. Plėšikai – šeši, atskirai surinkti, vienas apie kitą nieko nežinantys, slapyvardžiais pasivadinę nusikaltėliai: Ponas Rudasis (pats Quentin Tarantino), Ponas Baltasis (Harvey Keitel), Ponas Blondinas (Michael Madsen), Ponas Mėlynasis (Edward Bunker), Ponas Oranžinis (Tim Roth) ir Ponas Rožinis (Steve Buscemi).Nepavykus apiplėšimui ir kai kuriems dalyviams mirus, visiškai nepažįstami nusikaltėliai pradeda vienas kitą įtarinėti, neva vienas iš jų – policininkas. Beje, nebuvo parodytas pats apiplėšimas. Quentin Tarantino sakė, kad apiplėšimų scenos yra visiškai nuvalkiota kine ir jis to nenorėjo savo pirmajame filme. Aišku, kad prisidėjo ir labai ribotas biudžetas, tad tai buvo palikta vaizduotei.

Filmas prasideda su visų būsimų apiplėšimo dalyvių pokalbiu kavinėje, prie pusryčių stalo. Pokalbis vyksta labai natūraliai, tiesiog apie bet ką. Apie matytus filmus, darbą, visuomenės santvarką, politiką, asmeninius įsitikinimus, pasakojami anekdotai ir t.t. Pokalbio dialogas labai natūralus ir tikroviškas, bet tuo pačiu ir įdomus. Tame pokalbyje atsiskleidžia veikėjų charakteriai ir jie pasidaro įdomūs žiūrovui. Quentin Tarantino išties yra dialogo rašymo meistras.

Daugeliui žiūrovų “Pasiutę šunys” gali nepatikti. Tai - vis dėl to, ne eilinis filmas. Šiam filmui net sunku sugalvoti žanrą. Galima pavadinti kriminaline veiksmo komedija, bet tai nėra tikslu. Komedijos ir veiksmo yra, bet labai nedaug. Daugelį gali atstumti milžiniškas smurto kiekis. Filme - daug žmogiškumo ir visokeriopų žmonių santykių.
Filmo vaidyba visapusiškai gera. Daug kam nepatiko Tim’as Roth’as, bet man jis pasirodė labai įtikinamai. Garso takelį sudaro populiarios septyniasdešimtųjų ir aštuoniasdešimtųjų dainos.

“Pasiutę šunys” yra, visais atžvilgiais, labai neįprastas filmas. Istorija, veiksmo scenos, veikėjų dialogas. Vienintelis filmas su kuriuo aš jį galėčiau palyginti yra, to pačio Quentin Tarantino, “Bulvarinis skaitalas”. Abu filmus sieja ne tik režisierius, bet ir kai kurie aktoriai, epizodiškas istorijos pasakojimo stilius, panašus dialogo stilius ir perdėtas žiaurumas. Lyginti jų tarpusavyje nedrįstu, bet abu dievinu ir drąsiai teigiu, jog jie yra vieni iš geriausių mano matytų filmų.

Verdiktas: neįprastas, bet labai įdomus ir nepaprastas filmas. Būtina pažiūrėti kiekvienam kino mėgėjui, bet silpnesnių nervų žiūrovams patartina praleisti žiauresnes vietas.скачать dle 12.1

Žiūrėti Pasiutę šunys Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.