Išbandymų diena

Išbandymų diena (2001)

Training Day
Kokybė BDRip
Prof. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  JAV
 • Trukmė:
  2 val. 2
 • Žanras:
  Filmai / Trileriai / Drama / Kriminaliniai
 • Režisierius:
  Antoine Fuqua
 • Aktoriai:
  Denzel Washington. Ethan Hawke. Scott Glenn
0 0

Aprašymas:
Los Andželo policijos departamento narkotikų skyriuje pradeda dirbti jaunas ir sąžiningas pareigūnas Džeikas Hoitas. Tačiau jau pirmąją darbo dieną jaunuolis įsitikina, kad jį globojantis ir apie darbo tvarką pasakojantis vyresnysis porininkas, kietas, visų gerbiamas Alonzo Harisas yra korumpuotas ir palaiko ryšius su narkomafija.

Naujokas savo akimis pamato visus įmanomus korupcijos lygius, akivaizdžius įstatymų pažeidimo atvejus, kai per kratą Alonzo, radęs pinigų, kraunasi juos į kišenes, nešvarių pinigų gavimo metodus, kai viskis geriamas su nusikaltėliais, išgaunant informaciją, o po to juos nužudant.

Jaunas policininkas priverčiamas paragauti "žolės" ir yra įveliamas į žmogžudystės istoriją: viskas tobulai surežisuojama dar neatvykus iškviestiems policijos ekipažams, o Alonzas išeina didvyriu. Nemenka rastų nešvarių pinigų suma patenka į korumpuotų policininkų kišenes, o Džeikas, savo nelaimei, tampa kraupių užpuolimų dalimi.

Visa tai suorganizuoja ne kas kitas, o savo klaidą besistengiantis ištaisyti Alonzo Harisas. Jeigu patyręs policininkas iki vidurnakčio nepristatys didelės pinigų sumos rusų mafijai, tai jam pačiam ir jo šeimai gresia mirtinas pavojus.

Džeikas Hoitas, rytą palikdamas namuose žavią žmoną ir kelių mėnesių dukrytę bei išeidamas į pavojingiausius Los Andželo rajonus su patyrusiu narkotikų skyriaus detektyvu, svajodamas pasiekti tokių aukštumų kaip jo "mokytojas", nė nenumanė, kad jo gyvenimas pasikeis, kad ta "garbė" pareikalaus nusižengti savo principams ir sąžinei. Ta viena diena "svajonių" darbe tapo tikru košmaru...скачать dle 12.1

Žiūrėti Išbandymų diena Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 1
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
DjSets
Administrators
22 Gruodis, 2017 10:35
24
0
▌Dėl išpuolio į Pasaulio prekybos centrą, filmo išleidimo data buvo perkelta spalio 5 d. dvi savaites.
Filmas prasidėjo be Eminemo. Jis pasirinko piktadarį, kuris priešinosi DMX filmui «Raven: Lazarus». Filmas buvo filmuojamas su pertraukomis tarp «John Cue» filmavimo, dalyvaujant Denzelui Vašingtonui.
▌Filmo scenarijus grindžiamas skandalu, kuris 1998 m. Įvyko Los Andželo policijos departamente. Specialiojo padalinio vado vardu jis tapo žinomas kaip «Rampart skandalas», kuris norėjo nuslėpti įrodymus ir klastoti dokumentus dėl ypač svarbių baudžiamųjų bylų.
▌Scenarijaus autorius "David Ayer" parašė pirmąją scenarijaus versiją 1995 m., Dar prieš liūdnai žinomą 1998 m. Incidentą, susijusį su korupcija elito kovos su narkotikais padalinyje ir su užsienio teisėsaugos agentūrų istoriniu pavadinimu «The Rampart Scandal».