Leonas

Leonas (1994)

Léon: The Professional
Kokybė BDRip
LT prof. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Prancūzija
 • Trukmė:
  1 val. 50
 • Žanras:
  Filmai / Trileriai / Drama / Kriminaliniai
 • Režisierius:
  Luc Besson
 • Aktoriai:
  Jean Reno. Gary Oldman. Natalie Portman
0 0

Aprašymas:
Niujorkas, Little Italy. Dvylikos metų mergaitė Matilda, grįžusi iš parduotuvės savo bute randa iššaudytą šeimą bei jame dar siautėjančius gangsterius. Mergaitę išgelbėja kaimynas Leonas, kuris yra samdomas žudikas. Matilda paprašo, kad vyras išmokytų ją šios profesijos subtilybių.

Kad gautų ši vaidmenį, išgarsinusį vėliau ją visame pasaulyje, N. Portman turėjo nugalėti net 2 tūkstančius pretendenčių. Iš pradžių jos buvo norima atsisakyti, nes N. Portman laikyta per jauna, tačiau, kai režisierius paprašė jaunosios aktorės suvaidinti sceną, kurioje išžudoma visa jos šeima, ir ši pradėjo verkti, vaidmuo akimoju buvo skirtas būsimajai kino žvaigždei.

Beje, dėl dviprasmiškumo, kurį kelia jaunas aktorės amžius, kai kurios filmo scenos vėliau buvo iškirptos, ir sukurta trumpesnė jo versija. Todėl prieš žiūrint juostą verta atkreipti dėmesį į jos trukmę (pilnoji versija trunka 136 min.). Tačiau pilnoje filmo versijoje yra "nejaukios seksualinės įtampos", pavyzdžiui, kai Leonas su Matilda guli ant lovos, o mergaitė samprotauja apie seksą.

Pilnas Leono vardas - Leon Montana.

Pistoletas, kurį nešiojasi Leonas - Beretta 92.

Nors filmas prancūzų, tačiau originalus garso takelis yra anglų. Keistoka, bet LNK įgarsinimui kažkodėl pasirinko prancūziškai dubliuotą filmo versiją. Neįprastai žiūrisi, kai Natalie Portman ar Gary Oldman'as "kalba" prancūziškai, o ant viršaus lietuviškas įgarsinimas. Rekomenduojam žiūrėti angliškai su LT subtitrais.скачать dle 12.1

Žiūrėti Leonas Online


Žiūrėti online Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.