Intervencija

Intervencija (2016)

The Intervention
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  JAV
 • Trukmė:
  1 val. 30
 • Žanras:
  Filmai / Drama / Komedijos
 • Režisierius:
  Clea DuVall
 • Aktoriai:
  Melanie Lynskey. Jason Ritter. Skylar Bernon
0 0

Aprašymas:
Šeimyninė pora Lola ir Piteris sulaukia eilinių savo vestuvių metinių. tačiau jie šios datos nežymi. nes tokios šventės nepripažįsta. Tiesa. jų artimiems draugams tai netrukdo atvykti į užmieščio namą tam. kad pabūti su jais kartu - pailsėti. atgauti jėgas. Poros draugai jau seniai pastebėjo. kad Lolos ir Piterio santykiai yra atšalę. kad jie išgyvena santykių krizę. tik patys sau nenori to pripažinti.

Jų tarpusavio barniai nuodija gyvenimą ne tik sau. bet ir aplinkiniams. todėl. gerų ketinimų vedami. artimieji draugai nusprendžia įsikišti į Lolos ir Piterio santykius. juk galimai šis įsikišimas padės suprasti porai jų problemas. privers pagalvoti apie jas ir padės nuspręsti. kaip jiems gyventi toliau.

Tačiau ne visi žmonės mėgsta. kai kišamasi į jų gyvenimą ir duodami gyvenimiškieji patarimai. ypač kai tai liečia nemalonias. asmenines temas.скачать dle 12.1

Žiūrėti Intervencija Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas
3 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.