Skaitovas

Skaitovas (2008)

The Reader
Kokybė DVDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  JAV. Vokietija
 • Trukmė:
  2 val. 3
 • Žanras:
  Filmai / Drama / Romantiniai
 • Režisierius:
  Stephen Daldry
 • Aktoriai:
  Ralph Fiennes. Kate Winslet. Jeanette Hain
0 0

Aprašymas:
Tai romantinė drama. kurioje už vaidmenį aktorė Kate Winslet buvo apdovanota Oskaru ir Auksiniu gaubliu.

Sukrečianti istorija. kurioje susipina žiaurios karo paslaptys. keista jaunuolio ir subrendusios moters meilė ir maži žmonių kompleksai. kartais lemiantys dideles tragedijas.

Filmo veiksmas prasideda 1995 m. Vokietijoje. kada teisininkas Michaelis Bergas važiuoja autostrada susitikti su dukra Julija. Prisiminimai nukelia jį į 1958 m.. kai Michaeliui buvo 15. Vieną dieną pakeliui iš mokyklos jis staiga pasijuto blogai ir vienintelis žmogus. kuris priėjo jam padėti ir pareiti į namus buvo tramvajaus kontrolierė Hana. Po 3 mėnesių. pasveikęs nuo skarlatinos. Michaelis nuvyksta jai padėkoti. Pajutęs vyresnei moteriai trauką. jis aplanko ją ir sekančią dieną. Netrukus Michaelis ir 36 metų amžiaus Hana tampa meilužiais. Jie kartu leidžia ištisas dienas. o Hana dažnai prašo Michaelio jai garsiai skaityti įvairias knygas. pati tuo tarpu atsisakydama tai daryti. Judviejų romanas trunka keletą mėnesių. kol vieną dieną Michaelis randa Hanos butą tuščią.скачать dle 12.1

Žiūrėti Skaitovas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.