Žudikų brolija

Žudikų brolija (2016)

Assassin's Creed
Kokybė DVDRip
Atnaujinta kokybė
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  JAV. Didžioji Britanija. Prancūzija. Honkongas
 • Trukmė:
  1 val. 55
 • Žanras:
  Filmai / Veiksmo / Nuotykių / Fantastiniai
 • Režisierius:
  Justin Kurzel
 • Aktoriai:
  Michael Fassbender. Marion Cotillard. Jeremy Irons
0 0

Aprašymas:
Dar viduramžiais paslaptingieji asasinai – elitiniai žudikai – krauju prisiekė saugoti Obuolį nuo Tamplierių ordino – ginti ir saugoti iki paskutinio atodūsio. iki paskutinės gyvos asasinų kartos. Jame slypinti pavojinga galia Tamplierius paverstų žiauriais ir vieninteliais šio pasaulio valdovais...

Kriminalinis nusikaltėlis Callumas Lynchas (akt. Michael Fassbender) nuo mirties bausmės yra išgelbėjamas savo paties budelių – paslaptingos organizacijas „Abstergo Industries“. kuri. prisidengdama moksline veikla. iš tiesų yra šiuolaikinis Tamplierių Ordinas.

Visuomenės pasmerktas myriop jis nebeturi laisvos valios ir pasirinkimo galimybės – Callumas yra priverstas dalyvauti kvapą gniaužiančiame „Animus“ projekte. Inovatyviausių technologijų dėka. kurios suteikia galimybę patirti žmogaus genetikoje įšaldytus prisiminimus. Callumas turės pakartoti savo tolimo protėvio Aguilaro. Ispanijos inkvizcijos laikų žudiko. nuotykius.

Patekęs į praėjusių amžių pasaulį. Callumas suvokia esąs Žudikų brolijos narys ir pamažu įgyja visas savo protėvio žinias bei įgūdžius. reikalingus įveikti Tamplierius – didžiausius Žudikų brolijos priešus.скачать dle 12.1

Žiūrėti Žudikų brolija Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.