Nesaugus prieglobstis

Nesaugus prieglobstis (2012)

Safe House
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  JAV / Japonija / PAR
 • Trukmė:
  1 val. 55
 • Žanras:
  Filmai / Veiksmo / Mistiniai / Kriminaliniai
 • Režisierius:
  Daniel Espinosa
 • Aktoriai:
  Denzel Washington. Ryan Reynolds. Robert Patrick
0 0

Aprašymas:
Vienas iš dažniausiai Lietuvos ekranuose viešinčių aktorių Denzelis Washingtonas grįžta pradžiuginti nepalaužiamu charakteriu. galinga patirtimi ir turtingu vaidmeniu. Kaip visada. jis gavo jauną ir ambicingą partnerį Ryaną Reynoldsą („Palaidotas gyvas“. „Draugo kailyje“). kuriam vis dar nesiseka išreikšti lyderio savybių. „Išbandymų dienoje“ Denzelis dirbo su Ethanu Hawke’u. „Savame žmoguje“ bandė pergudrauti banką užgrobusį Cliwe'ą Oweną. o „Nevaldomoje grėsmėje“ stadbė traukinį su Chrisu Pine’u. Atrodo. kad beveik visus perspektyvius talentus anksčiau ar vėliau likimas atveda į Washingtono stotelę.
Kriminaliniu trileriu „Greiti pinigai“ pasižymėjęs švedų režisierius Danielis Espinoza ištrėmė vyrus į Pietų Afriką. kur šnipams teks žaisti gudrius psichologinius žaidimus. bėgti nuo nežinomų užpuolikų gaujos ir spręsti jų gyvybėmis įvertintas mįsles. Debiutuojančio scenaristo Davido Guggenheimo parašyta veiksmo drama ilgą laiką tūnojo „juodajame sąraše“. kuriame savo eilės laukia geriausi nerealizuoti scenarijai.
Tik dėl jam žinomų priežasčių dingęs be žinios ir 10 metų valstybės paslaptis pardavinėjęs agentas patenka į spąstus Keiptaune. Slaptame kalėjime izoliuotą pavojingą profesionalą prižiūrėti ir apklausti atvyksta jaunas agentas. matantis puikią galimybę įrodyti savo naudingumą ir pakilti karjeros laiptais. Tačiau pastatą užpuola ginkluoti nusikaltėliai. Ištrūkę į laisvę šnipai negali pasitikėti vienas kitu. bet privalo laikytis kartu. kol išsiaiškins. kas atsiuntė samdomus žudikus. Galbūt skolas atsiimti siekiantys teroristai. o galbūt aukštesnes pareigas užimantys ir nereikalingus liudininkus pašalinti nusprendę CŽV vadai? „48 valandos“ be jokių naivių juokų ir „Bornas: sunaikinta tapatybė“ siužetai susipainioja aštrios įtampos. adrenalino ir įspūdingų gaudynių voratinklyje.скачать dle 12.1

Žiūrėti Nesaugus prieglobstis Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.