Prarastasis miestas Z

Prarastasis miestas Z (2016)

The Lost City of Z
Kokybė CAMRip
Atnaujinta kokybė
 • Kalba:
  Anglų kalba
 • Šalis:
  USA
 • Trukmė:
  2 h 21 min
 • Žanras:
  Filmai / Nuotykių / Drama
 • Režisierius:
  James Gray
 • Aktoriai:
  Charlie Hunnam. Robert Pattinson. Sienna Miller
0 0

Aprašymas:
Nuotykių filmas pasakoja tikrą XX a. pradžios britų generolo-leitenanto. kartografo. keliautojo ir tyrinėtojo Persio Foseto istoriją. Fosetas (jį vaidina aktorius Charlie‘is Hunnam‘as) buvo įsitikinęs. kad neaprėpiamos Amazonės platybės slepia ne vieną paslaptį. O didžiausia jų – paslaptinga. pažengusios žmonijos dar neatrasta civilizacija. galinti užpildyti žmonių rasės kilmės spragas. Klausydamas tiek mokslininkų. tiek visuomenės prieštaravimų. juoko ir netgi patyčių. Fosetas nenuleido rankų ir kas keleri metai vėl ir vėl sugrįždavo į Amazonės džiungles ieškoti paslaptingojo miesto Z. legendose žinomo Eldorado vardu.

Tyrinėtojo aistra užvaldė jo paties širdį. kai namuose liekanti jo žmona (akt. Sienna Miller) nesiskųsdama rūpinosi namais ir vaikais. tačiau net ir jai vieną dieną trūko kantrybė. Visgi Fosetas nebegalėjo sustoti. Dar daugiau – savo aistra jis užkrėtė ir vyriausią savo sūnų. Kartu su sūnumi Fosetas iškeliavo ir į paskutinę. lemtingą savo ekspediciją. Persis Fosetas kartu su sūnumi paslaptingai dingo 1925 m. gegužės 29 dieną Brazilijos Mato Groso valstijoje.

Didingos ir už bet kokias kliūtis didesnės atradimų bei ieškojimų aistros istorija – kvapą gniaužiančiame nuotykių filme „Prarastasis miestas Z“. Lietuvoje jis pradedamas rodyti balandžio 21 dieną.скачать dle 12.1

Žiūrėti Prarastasis miestas Z Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

 • Tagai:

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.