Mergų balius

Mergų balius (2017)

Rough Night
Kokybė BDRip
Pridėta Lietuvių Kalba
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA
 • Trukmė:
  ----
 • Žanras:
  Filmai / Komedijos
 • Režisierius:
  Lucia Aniello
 • Aktoriai:
  Scarlett Johansson. Zoë Kravitz. Kate McKinnon
+2 2

Aprašymas:
Penkių draugių šou be ribų komedijoje „Mergų balius“.

Džesė. Pipa. Alisa. Frenkė ir Bler (aktorės Scarlett Johansson. Kate McKinnon. Jillian Bell. Ilana Glazer ir Zoë Kravitz) mokykloje buvo neatskiriamos draugės. Tokios liko ir po mokyklos. tik. žinoma. bendraujančios žymiai rečiau. Užtat kai po dešimties metų viena jų susiruošia tekėti. šaunusis penketukas nutaria nepraleisti tokios progos. Merginos suplanuoja mergvakarį Majamyje – ten. kur saulė. paplūdimiai ir linksmybės. Pagrindinė užduotis – savaitgaliui pamiršti savo gyvenimus ir prisiminti visas linksmybes. lydėjusias jas nuo mokyklos laikų.

Trumpųjų atostogų savaitgalis prasideda gana santūriai. tačiau po kelių taurelių stipresnių gėrimų merginos viena po kitos praranda saiko pojūtį. Kuomet į nuomojamus apartamentus iškviečiamas striptizo šokėjas. šaunioji penkiukė jau kaip reikiant įšilusi ir linksminasi taip. kad sienos dreba. Deja. pačiame linksmybių įkarštyje nutinka nelaimė: įsisiautėjusi Alisa aistringai metasi striptizo šokėjui ant kelių. o šis. neišlaikęs pusiausvyros. nuvirsta. Ir. trenkęs galva į visiškai ne vietoje esančią atbrailą. numiršta. Atsipeikėję nuo pirmojo šoko. merginos imasi spręsti problemą. Žinoma. po viso išgerto alkoholio. jų naudojai problemos sprendimo būdai nelabai suderinami su sveiku protu. Užtat iki ašarų juokingi.

Siautulinga komedija „Mergų balius“. primenanti juostas „Sunokusios pamergės“ ir „Blogos mamos“. Lietuvoje pradedama rodyti liepos 7 dieną.скачать dle 12.1

Žiūrėti Mergų balius Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
LT mėg
LT SuB

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.