Chodorkovskis

Chodorkovskis (2011)

Khodorkovsky
Kokybė BRRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Germany
 • Trukmė:
  1 h 51 min
 • Žanras:
  Filmai / Dokumentiniai / Biografiniai / Drama
 • Režisierius:
  Cyril Tuschi
 • Aktoriai:
  Mikhail Khodorkovsky. Pavel Khodorkovsky. Marina Khodorkovskaya
0 0

Aprašymas:
2003-aisiais suimtas žinomas Rusijos verslininkas Michailas Chodorkovskis yra kalinamas iki pat šiandien. Išvysti laisvę jis gali tikėtis tik 2017 m. Apie Chodorkovskio asmenybę. jo sumaniai kurtą verslą ir jo bylos eigą pasakojama net keletą tarptautinių apdovanojimų pelniusiame režisieriaus Cyrilo Tuschio filme „Chodorkovskis".

Šiemet sukurtas vokiečių režisieriaus Cyrilo Tuschi dokumentinis filmas „Chodorkovkis“ („Khodorkovsky“) aiškinasi. kas toks iš tikrųjų buvo „Jukos“ šefas Michailas Chodorkovskis? Idealistiškai mąstantis socialistas? Kapitalistas. bandantis vykdyti nepriklausomą politiką? O gal tiesiog eilinis nusikaltėlis? Filme bandoma objektyviai parodyti šios kontroversiškos asmenybės. kuri kelia tarptautinį susidomėjimą ir emocijas. portretą.

„Iš Chodorkovskio nenorėjau daryti nei velnio. nei šventojo. Stengiausi parodyti įvairiapusį šio žmogaus paveikslą“. – kalbėjo režisierius šių metų tarptautiniame Berlyno kino festivalyje. Čia jo filmas demonstruotas dokumentinių filmų programoje. Filmas apie Chodorkovskį pelnė „Amnesty“ ir „Millennium“ apdovanojimus.

Michailas Chodorkovskis – garsus rusų verslininkas. 2004 metais pripažintas turtingiausiu Rusijos žmogumi ir šešioliktu tarp pasaulio turtingųjų. Įkūrė Jaunimo mokslinės-techninės kūrybos centrą. atgaivino bankrutuojantį banką. pavadinęs jį „Menatep“. buvo kuro ir energetikos viceministru. valstybinės akcinės bendrovės „Jukos“ savininku. Planavo sukurti didžiulį energetikos koncerną. kuris turėjo tapti ketvirta pagal dydį privačia naftos įmone pasaulyje. Bet sumanymas taip ir liko neįgyvendintas.скачать dle 12.1

Žiūrėti Chodorkovskis Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.