Ričis Didysis

Ričis Didysis (2017)

A Storks Journey
Kokybė WEB-DL
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Germany. Belgium. Luxembourg. Norway. USA
 • Trukmė:
  1 h 25 min
 • Žanras:
  Filmai / Animaciniai
 • Režisierius:
  Toby Genkel. Reza Memari
 • Aktoriai:
  Tilman Döbler. Cooper Kelly Kramer. Shannon Conley

Aprašymas:
Nuo vaikystės įsūnytas ir labai visų mylimas žvirbliukas Ričis auga gandrų šeimoje ir jaučiasi tikru gandru! Tik štai gandrams. kaip migruojantiems paukščiams. ateina laikas skristi į Afriką žiemoti. Šeima priversta atskleisti Ričiui jo tikrąją prigimtį. nes skristi drauge negalima – žvirblis gali žūti kelionėje.

Tačiau drąsuolis nenuleidžia sparnų ir nusprendžia visiems įrodyti. kad jis – tikras gandras! Ričis leidžiasi į kelionę savarankiškai. o prie jo prisijungia nauji draugai: ekscentriškoji pelėda Olga su įsivaizduojamu draugu ir be galo save mylinti disko atlikėja papūgėlė Kiki.

Kelyje sparnuotoji trijulė susiduria su įvairiomis kliūtimis: čia ir mirtinai pavojingi šikšnosparniai. ir balandžiai. turintys priklausomybę nuo interneto. ir grėsmingi mafijoziai varnai. ir net milžiniškas griaudžiantis lėktuvas! Kai pagaliau jie randa kelią į Afriką. Ričiui tenka spręsti. kaip išgelbėti savo brolį gandrą iš baisaus bitėdžio barsuko gniaužtų.

Ar pavyks mažajam Ričiui pamilti save tokį. koks jis yra iš tikrųjų?

Animacija „Ričis Didysis“ – naujas filmuko „Oi. laivas dingo!“ kūrėjų darbas.скачать dle 12.1

Žiūrėti Ričis Didysis Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas
3 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.