Beveik Kalėdos

Beveik Kalėdos (2016)

Almost Christmas
Kokybė BDRip
Pridėta 8 Serija
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA
 • Trukmė:
  1 h 51 min
 • Žanras:
  Filmai / Drama / Komedijos
 • Režisierius:
  David E. Talbert
 • Aktoriai:
  Kimberly Elise. Omar Epps. Danny Glover
+1 1

Aprašymas:
Walter (Danny Glover) yra į pensiją išėjęs automobilių inžinierius. prieš metus netekęs žmonos (Rachel Kylian). Atėjus šventėms. jis pasikviečia savo keturis suaugusius vaikus ir visą šeimą į savo namus tradiciškai atšvęsti Kalėdų. Vargšelis Walter žino. kad jei dukros Cheryl (Kimberly Elise). Rachel (Gabrielle Union) ir sūnūs Christian (Romany Malco) ir Evan (Jessie Usher) penkias dienas išgyvens po vienu stogu. tai taps tikru Kalėdų stebuklu.

Atvykus vaikams. Walter suvokia. kad idealias Kalėdas be žmonos pagalbos paprasčiau įsivaizduoti. nei jas surengti. Vyriausia dukra. gydytoja Cheryl atvyksta atostogų su kvailu vyru Lonnie (J.B. Smoove) – buvusiu krepšininku. kuris. ką tik atvykęs į miestelį. susidomi jauna parduotuvės darbuotoja Jasmine (Keri Hilson). Vyresnysis sūnus ir antrasis vaikas Christian siekia pusiausvyros tarp savo politinės kampanijos dėl kongresmeno posto sėkmės ir troškimo praleisti daugiau laiko su savo šeima. Christian kartu netgi pasikviečia savo kampanijos vadybininką. kad galėtų padaryti daugiau darbo. Tuo tarpu jauniausia dukra ir trečiasis vaikas. teisę studijuojanti Rachel iš visų jėgų mėgina įsitvirtinti finansiškai. kad po skyrybų galėtų išlaikyti dukterį. Ir jauniausias sūnus. geras futbolo žaidėjas Evan sveiksta po peties traumos. ir treneriui patvirtinus. kad jo ranka yra visiškai sugijo. nebegali lengvai atsisakyti vaistų nuo skausmo.скачать dle 12.1

Žiūrėti Beveik Kalėdos Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.