Regresija

Regresija (2015)

Regression
Kokybė WEB-DL
Prof. įgarsinimas
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Spain. Canada
 • Trukmė:
  1 h 46 min
 • Žanras:
  Filmai / Trileriai / Drama / Mistiniai / Kriminaliniai
 • Režisierius:
  Alejandro Amenábar
 • Aktoriai:
  Ethan Hawke. David Thewlis. Emma Watson
+1 1

Aprašymas:
Detektyvas Briusas Keneris (akt. Ethan Hawke) tiria bylą Džono Grėjaus. prisipažinusio. kad seksualiai išnaudojo savo septyniolikmetę dukrą Andželą (akt. Emma Watson). Įtariamasis tikina. kad beveik nieko neatsimena. tad tyrėjai kreipiasi į profesorių Kenetą Reinsą. prašydami terapijos seansų. kurie padėtų sugrąžinti Džono prisiminimus. Kuo daugiau aiškinasi Briusas. tuo daugiau keistų faktų jis sužino. Panašu. kad tai gali būti didžiulis satanistinis klanas. nes Andžela pasakoja. kad ją išnaudojo žmonės su kaukėmis. o kažkas visa tai fotografavo.

Kenetas ir Briusas taip pat susitinka su Andželos broliu. norėdami sužinoti. kodėl jis paliko namus. Naudodami regresijos metodą. tyrėjai išsiaiškina. kad vaikinas pamena žmones su gobtuvais. ėjusius jo kambarin. kai buvo jaunas. Kyla įtarimų. kad prie to galėjo prisidėti jaunuolių močiutė. Detektyvui Briusui ima atrodyti. kad į jį kaip ir į Andželos mamą kažkas nuolatos spokso. policininkas sapnuoja košmarus. ir šie vis dažniau jį persekioja. Ši byla turi labai daug keistų sutapimų ir neatsakytų klausimų...скачать dle 12.1

Žiūrėti Regresija Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.