Paskutinis uošvių išbandymas

Paskutinis uošvių išbandymas (2004)

Meet the Fockers
Kokybė BDRip
Nauja 1 Serija
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA
 • Trukmė:
  1 h 55 min
 • Žanras:
  Filmai / Komedijos
 • Režisierius:
  Jay Roach
 • Aktoriai:
  Ben Stiller. Robert De Niro. Blythe Danner
0 0

Aprašymas:
Gyvenimas gali būti labai nelengvas. jei tavo pavardė skamba panašiai kaip vienas gana nepadorus anglų kalbos žodelis. o tavo mylimosios tėvas – buvęs CŽV agentas. kuriam baidyti jo “mažosios mergytės” rankos ir širdies besigviešiančius prašalaičius – kone mėgstamas hobis.

Vargšeliui Gregui Fak…. oi. atleiskite. Fokeriui susitikimas su jo išrinktosios Pem tėveliais virto tikra tragikomiška katastrofa. Taip. tai buvo tikrai nelengvas išbandymas. Tačiau klystate. jei manote. jog – paskutinis.

Būsimiesiems jaunavedžiams atėjo laikas supažindinti savo tėvus. Jei jie tokie skirtingi. kaip Fokeriai ir Bernsai. ši ceremonija gali tapti labai nelengva užduotimi. Ir tampa. Nes būtų velniškai sunku rasti labiau skirtingas šeimas. nei visiškai atsipalaidavę senstelėję “gėlių vaikai” Fokeriai ir griežto auklėjimo konservatoriai Bernsai. Juk Pem tėtušiui Džekui Bernsui vien užuomina apie budizmą ar atpalaiduojantį “žolytės” dūmelį kelia norą griebtis pistoleto. O Bernis ir Roza Fokeriai kažkada protestavo prieš karą Vietname ir linksmai leido laiką Vudstoke…скачать dle 12.1

Žiūrėti Paskutinis uošvių išbandymas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.