Jėzaus filmas

Jėzaus filmas (1979)

The Jesus Film
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA
 • Trukmė:
  1 h 57 min
 • Žanras:
  Filmai / Biografiniai / Drama / Šeimai
 • Režisierius:
  John Krish. Peter Sykes
 • Aktoriai:
  Brian Deacon. Rivka Neuman. Alexander Scourby
0 0

Aprašymas:
Filmas "Jėzus" parodo Kristų visai ne kaip mistinį herojų. kaip kad mėgdavo vaizduoti kiti režisieriai. Jėzus rodomas kaip pasiekiamas. artimas.

Filmavimas užtruko 7 mėnesius. kiekviena scena nufilmuota būtent ten. kur vyko veiksmas prieš daugiau nei 2000 metus. Daugiau nei 9 metų prireikė tam. kad filmas būtų kuo tikroviškesnis. Vyko tyrinėjimai. pasiruošimas filmavimui. buvo įkurtos specializuotos dirbtuvės. kurios gamino 1 amžiaus drabužius. keramiką ir meno kūrinius. Filmavimo metu buvo transportuojamas zooparkas ant ratų. Daugybėje kaimų ir miestų buvo demontuoti matomi elektros stulpai ir laidai. Viskas tam. kad būtų sukurtas toks vaizdas. kokį matė Jėzus. vaikščiodamas dulkėtais keliais.

Reikėjo surasti 5000 žmonių. kurių veidai būtų panašūs į tuos. kurie gyveno prieš 2000 metų. Atsakingas už paiešką pasakė: "Radau žmones su veidais. vargu ar pasikeitusiais per daugybę amžių".

Kiekvienas filmo dalyvis (45 pagrindinių aktorių ir 5000 epizoduose) turėjo perskaityti 3 dokumentus: 132 puslapių scenarijų. tyrinėjimo dokumentą. ir evangeliją pagal Luką.скачать dle 12.1

Žiūrėti Jėzaus filmas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas
3 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.