Zero II

Zero II (2010)

Zero 2
Kokybė BDRip
LT Originali
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Lithuania
 • Trukmė:
  1 h 30 min
 • Žanras:
  Filmai / Komedijos / Kriminaliniai
 • Režisierius:
  Emilis Velyvis
 • Aktoriai:
  Zemyna Asmontaite. Donatas Ivanauskas. Kestutis Stasys Jakstas
-1 1

Aprašymas:
Juodojo humoro komedijos ir kriminalinės dramos žanrą apjungiantis filmas pasakos apie dviejų bičiulių smogikų Maxo ir Silvestro nuotykius. laviruojančius ties absurdo riba. Smogikai gauna iš pažiūros paprastą mafijos užduotį – surasti pagrobtą narkotikų kurjerį. - ir netikėtai įsisuka į viską ištaškantį bulvarinių aistrų. silikoninių krūtų ir šeimyninių išdavyčių tornadą. Dvidešimt keturios paieškų valandos virsta tikra muilo opera. o kai pasiutę persekiotojai pagaliau prisikasa prie „tiekėjo“. jie atskleidžia visiškai beprotišką sąmokslą. Nuolatinė įtampa. veiksmas. sultingi personažai. kalbantys gatvės slengu. ir iš kojų verčiantys netikėti „bajeriai“.

Filmo kūrėjų komanda beveik nepakito – filmą režisuoja Emilis Vėlyvis. kuris yra ir filmo scenarijaus autorius. o veikėjų dialogus išrašė puikūs gengų slengo „žinovai“ Jonas Banys ir Aidas Puklevičius. Filmo prodiuserė - Asta Liukaitytė. Šįsyk į filmavimo aikštelę kurti lietuvių kinui nebūdingų personažų veržėsi daug garsių aktorių. Režisierius atsirinko pačius tinkamiausius – Ingą Jankauskaitę (Lika). Vytautą Šapranauską (Prodiuseris). Ramūną Rudoką (Maxas). Žemyną Ašmontaitę (Karolina). Kęstutį Jakštą (Silvestras). Aušrą Štukytę (Monika). Saulių Siparį (Henka). Aldoną Vilutytę. Donatą Šimukauską. Andrių Paulavičių.

Kaip įpareigoja tęsinio statusas. “Zero 2” išlaikys pirmo filmo formą ir stilistiką: nevientisas. laike išmėtytas veiksmas. netikėti siužeto vingiai. necenzūruota. gatvės “perliukais” pagardinta kalba. daug veiksmo ir spalvingi personažai. garantuojantys vežančio juoko dozę.

Gaudynės. šaudynės. tikros ir silikoninės krūtys. policininkų uniformas pardavinėjantys mentai. kokainą uostantys prodiuseriai ir moralinius/etinius klausimus gvildenantys samdyti žudikai visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose driokstels 2010 metų sausio 22 d.

Jūsų laukia tikro gyvenimo istorija sutirštintom spalvom. Moralizuotojams ir į gyvenimą žvelgiantiems per rožinius akinius nerekomenduojama. „Šitas filmas nuleidžia ant žemės“. - reziumavo aktorius Kęstutis Jakštas.скачать dle 12.1

Žiūrėti Zero II Online


Žiūrėti online Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.