Paskutinis samurajus

Paskutinis samurajus (2003)

The Last Samurai
Kokybė BDRip
LT prof. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Naujoji Zelandija. Japonija. JAV
 • Trukmė:
  2 val. 34
 • Žanras:
  Filmai / Istoriniai / Veiksmo / Drama
 • Režisierius:
  Edward Zwick
 • Aktoriai:
  Tom Cruise. Ken Watanabe. Billy Connolly
0 0

Aprašymas:
1876-ieji. Kapitonas Natanas Algrenas, gerbiamas JAV armijos karininkas veteranas, gyvena šlovingos praeities prisiminimais. Kadaise jis rizikavo gyvybe dėl savo šalies ir piliečių, žinojo, kas yra draugystė, atsidavimas, auka, tačiau laikai nuo JAV pilietinio karo pabaigos gerokai pasikeitė. Pragmatizmas pakeitė drąsą, nuo žemės paviršiaus išnyko tokios vertybės kaip pasiaukojimas ir garbė. Natanas Algrenas jaučiasi prarandąs savo sielą, nesuvokiąs modernėjančio pasaulio, nerandąs jame vietos.

Kitame pasaulio krašte tokios pat mintys ramybės neduoda kitam kariui. Tai Katsumoto - garbingiausias samurajų kovotojas. Vakarietiškos tradicijos, modernaus pasaulio atributai - telegrafo linijos, geležinkeliai – viskas, atrodo, tik griauna tas dvasines vertybes, kurias vertino samurajai ir už kurias ištisus šimtemčius kovojo. Vertybes, kurių laikosi ir kurios tebėra tokios pat svarbios nepailstančios sielos kariui Katsumoto.

Šių dviejų vyrų keliai susikerta, kai jaunas Japonijos imperatorius pakviečia Algreną formuoti pirmąją modernią šalies armiją ir apmokyti samurajus vakarietiškų kovos tradicijų. Įmestas į aštrų ir nepažįstamą pasaulį, Algrenas atsiduria pačiame centre žiaurios kovos tarp dviejų skirtingų pasaulių, rytų ir vakarų, tarp skirtingų šių pasaulio tradicijų, požiūrių. Ir nežinia dar, kas ką labiau galėtų pamokyti?..

Išraiškingos samurajų kovų scenos, tobula Tomo Cruise’o vaidyba, stipri istorija, efektingos masinės scenos, nepakartajomas peizažas, 900 metų vienuolynai ir šventyklos, muzika – viskas susilieja į nepamirštamą reginį.скачать dle 12.1

Žiūrėti Paskutinis samurajus Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.