Mačetė

Mačetė (2010)

Machete
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA
 • Trukmė:
  1 h 45 min
 • Žanras:
  Filmai / Veiksmo / Trileriai
 • Režisierius:
  Ethan Maniquis. Robert Rodriguez
 • Aktoriai:
  Danny Trejo. Michelle Rodriguez. Robert De Niro
0 0

Aprašymas:
Mačetė (akt. Danny Trejo) - samdomas žudikas. Jo specializaciją nuspėti nesunku: jis tobulai valdo mačetę. Kažkada Mačetė dirbo narkotikų baronui Toresui (akt. Steven Seagal). bet dabar. pasprukęs iš barono nagų. jis keliauja po Teksaso miestus ir ieško darbo. Vieną dieną jis netikėtai susipažįsta su verslininku Maiklu Benzu (akt. Jeff Fahey). kuris pasiūlo jam nemenką sumelę už senatoriaus MakLaflino (akt. Robert DeNiro) nužudymą. MakLaflinas - korumpuotas senatorius. kuris neseniai pradėjo kampaniją prieš nelegalius imigrantus. Jo planas - išvalyti Teksasą nuo visų atėjūnų. kurie neturi Amerikos pilietybės. Tačiau Mačetei nepaisant to. jog jis pats imigrantas iš Meksikos. tai įspūdžio nepadaro. Jam įspūdį palieka tik suma. kurią Maiklas Benzas pasiūlo už senatoriaus žmogžudystę.

Pasikėsinimui į MakLafliną Mačetė pasirenka viešą senatoriaus pasisakymą. Tačiau nusitaikęs į senatorių. Mačetė pastebi. jog ir pats atsidūrė kažkieno taikiklyje. Nespėjęs susivokti. samdomas žudikas gauna pavojingą šūvį į petį. Atrodo kažkas pakišo Mačetę. Samdomas žudikas netrunka sumoti. jog žmogus. pasamdęs jam žudiką yra Maiklas Benzas - tas pats. kuris užsakė senatorių MakLafliną.скачать dle 12.1

Žiūrėti Mačetė Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas
3 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.