Šešėlių Namai

Šešėlių Namai (2017)

Marrowbone
Kokybė BDRip
LT mėg. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Spain
 • Trukmė:
  1 h 50 min
 • Žanras:
  Filmai / Trileriai / Drama / Siaubo
 • Režisierius:
  Sergio G. Sánchez
 • Aktoriai:
  George MacKay. Anya Taylor-Joy. Charlie Heaton
+7 3

Aprašymas:
Po keliolikos bendro gyvenimo metų galų gale nebeapsikentusi smurtaujančio vyro. moteris su keturiais vaikais pagaliau nuo jo pabėga. Taip toli. kaip tik įmanoma: iš Didžiosios Britanijos į Ameriką. Tačiau tolima kelionė nuvargina motinos organizmą ir ji miršta nuo neaiškios ligos. Prieš mirtį moteris savo vyriausiam sūnui Džekui (aktorius George‘as MacKay‘us) prisako nuslėpti jos mirties faktą nuo valdžios atstovų. iki kol jam sukaks 21-eri. Motina bijo. kad pagal įstatymą be priežiūros likę vaikai bus grąžinti smurtaujančiam tėvui. Džekas. ir pats norėdamas išvengti tokio scenarijaus. pažada išpildyti paskutinį motinos norą.

Apie keturių vaikų gyvenimą be suaugusiųjų atokiame name nuošalioje vietovėje nežino niekas. išskyrus pora metų už Džeką jaunesnę kaimynę Elę (aktorė Anya Taylor-Joy). kurią su Džeku sieja romantiniai jausmai. Viskas atrodo ramu ir vaikai ima tikėti. kad jų nelaimės pagaliau baigėsi.

Būtent šiuo momentu filmo veiksmas netikėtai peršoka trim mėnesiais į priekį. Namas pasikeitęs: antras jo aukštas užmūrytas. gausūs veidrodžiai uždangstyti arba visiškai išnešti. Vaikai. paklaikę nuo vienatvės. tvirtina. kad name apsigyveno piktoji dvasia. Pamažu. kadras po kadro. filmo kūrėjai atskleidžia pastarųjų trijų mėnesių istoriją. Šiurpinančią istoriją. kurios paskutinė. finalinė detalė apstulbins netikėtumu ir sukrės iki širdies gelmių.скачать dle 12.1

Žiūrėti Šešėlių Namai Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.