24 valandos gyventi

24 valandos gyventi (2017)

24 Hours to Live
Kokybė BDRip
LT prof. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  South Africa. Hong Kong
 • Trukmė:
  1 h 33 min
 • Žanras:
  Filmai / Veiksmo / Trileriai
 • Režisierius:
  Brian Smrz
 • Aktoriai:
  Paul Anderson. Ethan Hawke. Rutger Hauer
+2 2

Aprašymas:
„24 valandos gyventi": negailestingo žudiko lenktynės su dar negailestingesniu laiku.

Ilgametis CŽV agentas Trevisas Konradas (aktorius Ethan‘as Hawke‘as) priima pelningesnio darbo pasiūlymą ir tampa privačios kompanijos „Raudonasis kalnas" samdiniu - gerai apmokamu smogiku. Vykdydamas šaltakraujiškus ir žiaurius viršininkų įsakymus. vyras praranda moralę. šeimą ir. galų gale. gyvenimą. Tiesiogine prasme. Pietų Afrikoje bandydamas likviduoti „Raudonajam kalnui" pavojingą liudininką. Trevisas žūsta. Tačiau ši misija - pernelyg svarbi. kad vyras būtų paliktas ilsėtis ramybėje. Slaptoje „Raudonojo kalno" bandymų laboratorijoje Trevisas atgaivinamas ir priverčiamas užbaigti darbą. Tam jam duodamos 24 valandos: praėjus lygiai parai. vyro kūne įmontuotas saugiklis nužudys Trevisą galutinai.

Tiesiogine prasme gavęs antrą gyvenimo šansą. kamuojamas žuvusių sūnaus ir žmonos fantomų bei prabudusios sąžinės. Trevisas nusprendžia nepaklusti darbdaviui ir paskutinį kartą gyvenime pasielgti taip. kaip reikalauja teisingumas. Kartu su Pietų Afrikoje veikiančia CŽV agente vyras imasi saugoti svarbųjį liudininką. kad šis galėtų papasakoti apie brutalius „Raudonojo kalno" nusikaltimus. Persiutęs kompanijos savininkas prisiekia nužudyti Trevisą. nelaukdamas. kol šiam pasibaigs duotos 24 valandos. Į jo medžioklę išsirengia visas būrys „Raudonojo kalno" smogikų. Tačiau didžiuliai pinigai Trevisui buvo mokami ne už gražias akis. Savo persekiotojams jis užkuria tikrą pragarą. Tuo tarpu laikrodis negailestingai skaičiuoja paskutines vyro gyvenimo valandas...скачать dle 12.1

Žiūrėti 24 valandos gyventi Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.