Monstras

Monstras (2003)

Monster
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Germany. USA
 • Trukmė:
  1 h 49 min
 • Žanras:
  Filmai / Trileriai / Kriminaliniai
 • Režisierius:
  Patty Jenkins
 • Aktoriai:
  Charlize Theron. Christina Ricci. Bruce Dern
0 0

Aprašymas:
Visa Amerikos spauda sumirgėjo antraštėmis apie paprastą moterį pavirtusią negailestinga ir bejausme žudike. spaudos pakrikštytą „monstru“. Tačiau prėjus penkiolikai metų. režisierė Patty Jenkins nusprendė atgaivinti šią istoriją ir parodyti situaciją iš žudikės Aileen pusės.

Aileen Wuornos - skurdžiai gyvenanti ir prostitucija besiverčianti moteris. Kasdien ją apninka mintys. kad geriausia išeitis - nusižudyti ir taip greičiau pasitraukti iš suknisto gyvenimo. Tačiau lemtingam žingsniui dar trūksta drąsos. todėl Aileen pirmiausiai nori nusigerti.

Vieną vakarą likimas ją atveda į gėjų barą. kur ji sutinka ypač drovaus charakterio lesbietę Selby Wal. Selby yra išvaryta iš namų ir gyvena pas tetą. kuri turėtų “išvaryti iš jos velnią”. t.y. padėtų “išgydyti homoseksualumą”. Tarp moterų užsimezga ryšys. Niekeno gyvenime nemylėta Aileen trokšte trokšta šiltų jausmų. aistros ar prisirišimo prie kito žmogaus. kad galėtų bent dalinai kompensuoti savo nykų ir skurdų gyvenimą. Moterys pradeda bendrą gyvenimą ir persikrausto į kuklaus motelio kambarį.

Nenorėdama prarasti Selby. Aileen pradeda ieškoti legalaus ir bent minimaliai apmokamo darbo. Tačiau jai nepavyksta. Neturėdama pasirinkimo Aileen grįžta prie prostitucijos. Kai vienas agresvus klientas panaudoja smurtą prieš Aileen. ji gindamasi netyčia nušauna nesveikų seksualinių fantazijų apimtą vyrą. Išsigandusi Aileen čiumpa kliento pinigus ir pabėga.

Pajutusi galimybę tokiu būdu gauti pinigų. Aileen pradeda beprasmišką žudynių seriją. Ir viskas tik dėl mylimosios Selbės. visos mirtys tam. kad pasisavintais klientų pinigais galėtų išpildyti visas draugės svajones.скачать dle 12.1

Žiūrėti Monstras Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas
3 Grotuvas
4 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.