Invazija

Invazija (2007)

The Invasion
Kokybė BDRip
LT prof. daugiabalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA. Australia
 • Trukmė:
  1 h 39 min
 • Žanras:
  Filmai / Trileriai
 • Režisierius:
  Oliver Hirschbiegel. James McTeigue
 • Aktoriai:
  Nicole Kidman. Daniel Craig. Jeremy Northam
0 0

Aprašymas:
Tai is­to­ri­ja apie pa­slap­tin­gą epi­de­mi­ją. netikėtai užpuolusią visą planetą. Epidemija plinta netikėtu greičiu. sukeldama didžiulę paniką. nes žmonės pradeda radikaliai keistis ir nepaaiškinamai elgtis.

Psichiatrė Kerol (Nicole Kidman) bando atrasti raktą nuo nepaaiškinamos ligos. kuria užsikrėtę žmonės naktimis tampa viskam apatiškos būtybės. kurias vargu. ar galima pavadinti žmonėmis. Žmonija puola dar nepažintas virusas. kuris kardinaliai pakeičia žmogaus elgesį. Kai Kerol sūnus užsikrečia šia infekcija. ji su kolegomis stengiasi kuo greičiau surasti priešnuodžius. kol likęs pasaulis dar neprarastas. nes virusas plinta neįtikėtinu greičiu. Dar vakar sutikti žmonės. šiandien jau yra nebe tie... Netrukus Kerol išsiaiškina. kad užduotis bus beveik neįveikiama. nes viruso kilmė – nežemiška. o sustabdyti tai. kas nepažįstama beveik neįmanoma...скачать dle 12.1

Žiūrėti Invazija Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas
3 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.