Tamsos Baikeris. Keršto demonas

Tamsos Baikeris. Keršto demonas (2011)

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
Kokybė BDRip
LT prof. Įgarsinimas
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  US
 • Trukmė:
  1h 35m
 • Žanras:
  Filmai / Veiksmo / Trileriai / Fantastiniai
 • Režisierius:
  Mark Neveldine.Brian Taylor
 • Aktoriai:
  Nicolas Cage.Ciarán Hinds.Violante Placido.Fergus Riordan.Johnny Whitworth
0 0

Aprašymas:
„Aš negelbėju žmonių. Aš jų nekenčiu“. – niūriu balsu išrėžia Džonis Bleizas – Tamsos baikeris. Pamėgtas fantastinio trilerio veikėjas sugrįžta į kino ekranus! Bet daug blogesnis. brutalesnis. žiauresnis. dar pikčiau nusiteikęs – Tamsos baikeris naujajame filme bus tikras velnio išpera. Ir jis riedės 3D motociklu. „Džonis Bleizas bus ciniškas pirmojo Tamsos baikerio iįsikūnijimas“. – sakė Holivudo žvaigždė Nicolas Cage‘as. jau antrame filme įlindęs į Tamsos baikerio kailį.

Aktorius teigia nusprendęs pakeisti požiūrį į savo veikėją ir jį ištikusią tragediją. tad „Tamsos baikeris 2“ nėra pirmojo filmo tęsinys. o visiškai naujas filmas. Pirmajame filme žmogaus skausmas suvirpindavo Tamsos baikerio širdį. o dabar. matydamas žmogaus kančią. jis reaguos tik paniekinančiu žvilgsniu ir ciniška šypsena.

Buvęs kaskadininkas Džonis Bleizas (Nicolas Cage‘as) leidžiasi į savanorišką tremtį – Rytų Europoje jis tikisi pamiršti praeitį. Pamiršti savo prakeiksmą – Džonis turi šėtoniškų galių ir gali iššaukti pragaro ugnį. kuri sudegina žmones gyvus. Tačiau nuo praeities nepabėgsi – Rytų Europoje Džonis sutinka vienuolių ordino narį. kuris paprašo išgelbėti jauną moterį ir jos sūnų. mat į juos nusitaikė Šėtono sekta ir paties velnio tarnai. Berniuką ketinama paaukoti ant altoriaus. kad Antikristas galėtų įsikūnyti į žmogų ir užvaldyti pasaulį.

Džonis apsižergia savo motociklą – su velniu jis turi senų nesuvestų sąskaitų. Užkurkite ugnį pragare – Tamsos baikeris atrieda!скачать dle 12.1

Žiūrėti Tamsos Baikeris. Keršto demonas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.