Dirbtinis Intelektas

Dirbtinis Intelektas (2001)

A.I. Artificial Intelligence
Kokybė BDRip
LT prof. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  US
 • Trukmė:
  2h 26m
 • Žanras:
  Filmai / Nuotykių / Drama / Fantastiniai / Mokslinė fantastika
 • Režisierius:
  Steven Spielberg
 • Aktoriai:
  Haley Joel Osment.Frances OConnor.Sam Robards.Jake Thomas.Jude Law
+1 1

Aprašymas:
Jis yra 11-os metų berniukas. Jo vardas - Davidas (Haley Joel Osment). Jis moka reikšti žmogiškus jausmus. nors pats yra netikras. Jis yra robotas. Pirmasis robotas. kuris moka mylėti.

Kai vienturtis Svintonų šeimos sūnus Martinas sunkiai suserga ir yra kriogeniškai užšaldomas. kol atsiras tinkamų vaistų. programavimo kompanijos "Cybertronics" darbuotojas Henris įsivaikina robotą Davidą.

Jo žmona Monika iš pradžių negali susitaikyti su tuo. kad robotas ją vadina Mama. bet vis labiau pradeda rūpintis sūnumi. Tuo metu netikėtai pasveiksta Martinas.

Berniukai mėgina draugauti ir būti broliais. bet jiems tai nelabai sekasi. Todėl Monika ryžtasi labai nežmoniškam žingsniui - nuveža Davidą į mišką ir palieka likimo valiai.

Jaunasis robotas ir jo geriausias draugas kalbantis meškiukas (tai nepamirštamas ir labai mielas vien kompiuteriniais efektais sukurtas pliušinis žaislas. kuris yra tvirtai įsitikinęs. kad jis nėra žaislas) sutinka meilės robotą Žigolo (Jude Law). kuris sugeba patenkinti pačias įvairiausias seksualines aistras. bet įveltas į žmogžudystės istoriją. privalo slėptis nuo teisėsaugos miške.

Jis ryžtasi padėti berniukui kelis šimtmečius užtruksiančioje kelionėje. kurioje Davidas mėgins išsiaiškinti skirtumus tarp žmonių. pasakos personažų. mašinų ir robotų.скачать dle 12.1

Žiūrėti Dirbtinis Intelektas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.