Po oda

Po oda (2013)

Under the Skin
Kokybė BDRip
LT prof. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Didžioji Britanija / JAV / Šveicarija
 • Trukmė:
  1 val. 48
 • Žanras:
  Filmai / Drama / Siaubo / Mokslinė fantastika
 • Režisierius:
  Jonathan Glazer
 • Aktoriai:
  Scarlett Johansson. Jeremy McWilliams. Lynsey Taylor Mackay
0 0

Aprašymas:
Tai neabejotinai įspūdingiausias Scarlett Johansson („Pasiklydę vertime“, „Sensacija“, „Prestižas“, „Karalienės sesuo“) vaidmuo kine! Taip pat, be jokių abejonių, tai vienas įspūdingiausių, įdomiausių ir labiausiai provokuojančių filmų, šįmet pasirodžiusių kino ekranuose.

Jis sukurtas pagal siurrealistinį to paties pavadinimo škotų rašytojo M. Faberio romaną, išleistą dar 2000 m. Žinoma, knyga ir filmas – du skirtingi dalykai. Tai, ką M. Faberis papasakojo žodžiais, J. Glazeris nusprendė perteikti vaizdais, tik minimaliai naudodamas dialogą.

Jau vien filmo prologas sufleruoja, kad istorija bus išties neįprasta (kosminių sferų ir dangaus kūnų vaizdai, persipinantys su S. Johansson negrabiai tariamais anglų kalbos garsais ir žodžiais). Taigi, kažkur Škotijoje, tamsiame užmiesčio kelyje, sustoja odinį kostiumą vilkintis motociklininkas. Šlaitu jis nusileidžia į paslėptą daubą, o iš ten netrukus parsineša moters kūną. Kam šis reikalingas ir kaip su tuo susijusi S. Johansson herojė, paaiškės visai netrukus.

Vos po kelių akimirkų jau nebegalėsite atplėšti akių nuo ekrano, kuriame paslaptingoji juodaplaukė gražuolė važinės po Škotijos užkaborius baltu autobusiuku ir į savo mirtinas pinkles vilios naivius, vienišus vyrus. Kodėl ši Juodoji našlė medžioja seksualiai susijaudinusius patinus ir ką ji apskritai veikia Žemėje?

Atsakymus į šiuos klausimus kiekvienas supras savaip, tačiau niekas tikrai nepamirš stingdančio ir veriančio Našlės žvilgsnio. O juo labiau šio pasakojimo apie keistą (sielos?) transformaciją, kuri nutiko merginai, nukritusiai į Žemę...

Šio pribloškiančio reginio režisierius išgarsėjo prieš daugiau nei dešimt metų. Ekranuose pasirodžius filmui „Po oda“, kritikai ir žiūrovai jau vieningai tvirtina, jog J. Glazeris yra neabejotinas R. Polanskio ir S. Kubricko pasekėjas bei jų stilistikos puoselėtojas. Taip šaltai, atsietai ir gąsdinančiai magiškai dar niekas nebuvo pavaizdavęs žmonių gyvenimo iš šalies. Tai nepakartojama puota akims ir tikra šventė gero kino gerbėjams!скачать dle 12.1

Žiūrėti Po oda Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.