Ikigamis

Ikigamis (2008)

Ikigami: The Ultimate Limit
Kokybė DVDRip
LT mėg. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  US
 • Trukmė:
  2h 13m
 • Žanras:
  Filmai / Drama
 • Režisierius:
  Tomoyuki Takimoto
 • Aktoriai:
  Shota Matsuda,Takashi Tsukamoto,Riko Narumi,Takayuki Yamada,Akira Emoto
0 0

Aprašymas:
Distopinėje valstybėje – Japonijoje – įsigaliojęs įstatytmas. Kas tam tikrą laiko tarpą, vienas iš 18-24 metų amžiaus jaunuolių, atsitiktine tvarka, yra išrenkamas mirti valstybės gerovės labui. Dar vaikystėje vaikams būna sušvirkščiami skiepai, tačiau vienam iš tūkstančio atitenka dozė su nano-kapsule, kuri, atėjus laikui, ir atima jaunuolių gyvybes. Niekas nežino kuris turi mirtinąją dozę savo organizme. Viso to tikslas – priversti žmones gyventi pilnavertiškus gyvenimus, taip sumažinant tingumą ir pasyvumą.
Įstatymo išrinktąjam likus gyventi vos 24 valandas, jį, apie jo likimą, informuoti ateina atitinkami valstybės tarnautojai. Šie įteikia pranešimą – Ikigami – su numatytu išrinktojo mirties laiku. Vienas iš „Ikigami“ įteikėjų yra ir Kengo Fujimoto. Savo pareigose jis dar naujokas. Įteikdamas skirtingiems žmonėms „Ikigami“ pranešimus, bei stebėdamas kaip pasikeičia jų gyvenimas likus gyventi vos 24 valandoms, jis tikisi išsiaiškinti savo paties požiūrį į įsigaliojusį įstatymą. Ar toks įstatymas – gera idėja, ar vis gi – bloga?
Filme parodomos kelios kardinaliai skirtingos gyvenimo situacijos ir veikėjai. Juos sieja tik viena – jie visi gauna Ikigami ir visi turi nuspręsti kaip praleisti savo paskutiniąsias valandas.скачать dle 12.1

Žiūrėti Ikigamis Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.