Gyvenk ir leisk mirti

Gyvenk ir leisk mirti (1973)

Live and Let Die
Kokybė BDRip
LT prof. dvibalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  UK
 • Trukmė:
  2h 1min
 • Žanras:
  Filmai / Veiksmo / Nuotykių / Trileriai
 • Režisierius:
  Guy Hamilton
 • Aktoriai:
  Roger Moore, Yaphet Kotto, Jane Seymour, Clifton James, Julius Harris, Geoffrey Holder
0 0

Aprašymas:
Veiksmas kaip ir pirmajame filme vyksta Jamaikoje. Paslaptingomis aplinkybėmis žūva trys britų agentai. Išsiaiškinti tai pavedama Bondui. Narkotikų mafijos bosas daktaras Kananga tiek suįžūlėjo, kad jo grobuoniškas apetitas pastūmėjo Amerikos civilizaciją prie visiško išnykimo ribos. Narkotikų prekyba paėmė visus pasaulio kampelius ir stumia ekonomiką į pražūtį. Bondui teks susikauti ne tik su žiauriu piktadariu, bet ir nugalėti nepaprastus vudu išpažinėjų kerus. Gražuolė vudu šventikė skaito žmogaus ateitį iš taro kortų. Netrukus ji praranda savo galias ir nekaltybę, mat įsimyli neprilygstamąjį Džeimsą Bondą.

Agento 007 vaidmeniu šiame filme pagaliau debiutavo jau seniai numatytas aktorius Rogeris Moore’as. Publika jį sutiko palankiai. Matyt, dėl savo galantiškų manierų jis nerizikavo ir nekeitė nusistovėjusių bondiados tradicijų, o tik vos pastebimai parodijavo Seano Connery vaidybos stilių. Jis suteikė savo Bondo filmams daugiau humoro, ironijos. Pirmas filmas, kurio biudžetas – 7 milijonai dolerių, buvo sėkmingas. Sėkmė lydėjo ir specialiai filmui sukurtą Paulo ir Lindos McCartney dainą. Ji tapo pirmąja bondiados daina, nominuota ,,Oskarui“.

Šiame filme dėl konfliktų su prodiuseriais nepasirodė konstruktoriaus Ku atlikėjas Desmondas Llewelynas. Bet gerbėjų protestai privertė senuką grąžinti į ekraną.скачать dle 12.1

Žiūrėti Gyvenk ir leisk mirti Online


Žiūrėti online Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.