Būrys Amerika: drebėk, pasauli!

Būrys Amerika: drebėk, pasauli! (2004)

Team America: World Police
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA. Germany
 • Trukmė:
  1 h 38 min
 • Žanras:
  Animaciniai / Veiksmo / Komedijos
 • Režisierius:
  Trey Parker
 • Aktoriai:
  Trey Parker. Matt Stone. Kristen Miller. Masasa Moyo. Daran Norris. Phil Hendrie
0 0

Aprašymas:
Jei esate silpnų nervų ir puritoniškų pažiūrų. gerai pagalvokite prieš eidami į šį filmą – jo kūrėjams nėra nieko šventa: pasitelkę sudėtingą ir retai naudojamą lėlių animacijos būdą. Trey Parker ir Matt Stone dar kartą patvirtino originalų humoro jausmą turinčių skandalistų reputaciją. Savo aštrios satyros taikiniu jie pasirinko kino žvaigždes ir “amerikietišką gyvenimo būdą”. tarptautinį terorizmą ir JAV užsienio politiką. Holivudo filmus ir… Šiaurės Korėjos diktatorių.

Tarptautiniai teroristai planuoja naują išpuolį. šį kartą – Paryžiuje. Kovos su teroristais būrio “Amerika” nariai susirenka į slaptą bunkerį pasitarti. Būrį sudaro Krisas – rytų kovos menų ekspertas. jautrioji Sara. psichologė Liza. buvęs amerikietiško futbolo žaidėjas Džo ir Karsonas. kurį. vos spėjusį pasipiršti Lizai. nušauna teroristas.

Dabar būriui reikia penktojo nario. Tokio. kuris galėtų slapta įsiskverbti į teroristų gretas. Kandidatas netrukus randamas – bedarbis aktorius Haris. kuris. po kelionės į Vašingtoną. tiesiog trykšte trykšta patriotizmu. Tačiau herojai nežino. jog Šiaurės Korėjos diktatorius sugalvojo pragarišką planą. kaip pakenkti Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Jį įgyvendinti turės… Holivudo žvaigždės Alecas Baldwinas. Seanas Pennas ir Timas Robbinsas!скачать dle 12.1

Žiūrėti Būrys Amerika: drebėk, pasauli! Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.