Mergina su perlo auskaru

Mergina su perlo auskaru (2003)

Girl with a Pearl Earring
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Didžioji Britanija / Liuksemburgas
 • Trukmė:
  1 val. 40
 • Žanras:
  Biografiniai / Drama / Romantiniai
 • Režisierius:
  Peter Webber
 • Aktoriai:
  Colin Firth. Scarlett Johansson. Tom Wilkinson. Judy Parfitt. Cillian ...
+1 1

Aprašymas:
Apytikriai 1665-siais olandų kilmės dailininkas Johannesas Vermeeras nutapė garsiausią savo paveikslą "Mergina su perlo auskaru". Paveikslas yra vadinamas klasika ir sukelia panašią intrigą. kaip legendinė "Mona Liza". Jau keletą amžių daugelį žmonių kankina klausimas. kas yra ta paslaptingoji mergina. aistringai žvelgianti į mus. ir kokios mintys tą akimirką sklando jos galvoje.

Konkrečios informacijos apie 35 paveikslus palikusį garsųjį Johannesą Vermeerą beveik nėra išlikę. Visiškai nieko nežinoma apie dailininkui pozavusią mūzą. tačiau žinoma. kad ji nebuvo dailininko meilužė. nes Johanneso Vermeero namus akylai saugojo jo uošvė. Šiame nuostabaus grožio ir užburiančios nuotaikos filme pamatysite vieną iš daugelio interpretacijų.

Delfto miestelis. Olandija. 17-metė Grytutė paklūsta aklo tėvo valiai ir išeina dirbti tarnaite dailininko Johaneso Vermeero namuose. kad galėtų išlaikyti skurdžiai ir neturtingai gyvenančią šeimą. Tačiau ji neįsivaizduoja. koks psichologiškai sunkus ir fiziškai alinantis bus tas darbas.скачать dle 12.1

Žiūrėti Mergina su perlo auskaru Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.