Pelėdų kalnas

Pelėdų kalnas (2018)

Owl Mountain
Kokybė DVDRip
Jau greitai...
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Lietuva
 • Trukmė:
  125min
 • Žanras:
  Drama / Greitai matysite / Rekomenduojame / premjieros
 • Režisierius:
  A.Juzėnas
+2 4

Aprašymas:
„Laisvoji Europa“. „BBC“. „Amerikos Balsas“ tik retsykiais prasimuša pro „Geležinę uždangą“ ir sovietinius radijo stočių slopintuvus į Lietuvą. kur vyksta nuožmus karas tarp nepasidavusių okupacijai krašto gyventojų ir sovietinio režimo. įsitvirtinusio šalyje tik rusų kariuomenės durtuvų pagalba. Besipriešinantieji – terorizuojami. žudomi ir tremiami į Sibirą.

Jis – tik vienas iš daugelio gimnazistų. ginkluoto pasipriešinimo dalyvis ir liudininkas. renkantis įrodymus bei dokumentus apie Kremliaus režimo nusikaltimus... Gimnazistų tarpe jis tampa tikra legenda: merginoms – Holivudo ikona John Wayne. vaikinams – neįveikiama kliūtis ir konkurentas meilės reikaluose. Jis yra tas. kuriam lemta istoriniame žygyje į Vakarus nunešti žinią laisvam pasauliui ir JAV kongresui apie Baltijos kraštų laisvės siekį. nulėmusį „Welleso deklaracijos“ likimą. Deklaracijos. stojusios pleištu tarp buvusių karo sąjungininkių JAV ir Sovietų Sąjungos. ir ilgus Šaltojo karo metus palaikiusios bei gaivinusios okupuotų Baltijos šalių viltį atgauti nepriklausomybę.

„Pelėdų kalnas“ – tai istorija apie 1947-1952 m. Lietuvoje susiklosčiusius politinius ir istorinius įvykius. partizanų ryžto ir nešamos žinios kelionę. pralietą kraują. herojų tarpusavio meilę bei santykius. pokario kartą. tvyrojusią baimę būti nubaustam. ištremtam ar nužudytam. bet taip ir nenumalšinusią nepriklausomybės šauksmo. Tai yra istorija apie viltį. Apie beatodairišką riziką priešintis vardan laisvės. Vardan tautinės. socialinės ir. pagaliau. paprasčiausios žmogiškos laimės.

Filmas – istorinė vaidybinė drama (scenarijus aut. – Pranas Morkus. režisierius – Audrius Juzėnas). remiama Lietuvos kino centro. kino teatruose pasirodys 2018 vasario 16 d.. minint Lietuvos Nepriklausomybės akto šimtmetį.скачать dle 12.1

Žiūrėti Pelėdų kalnas Online


Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.