Nesutramdomoji Anželika / Untamable Angelique (1967) Online » Filmaidykai.net - Naujausi filmai ir populiariausi serialai online nemokamai

Nesutramdomoji Anželika

Nesutramdomoji Anželika (1967)

Untamable Angelique
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  France, Italy, West Germany
 • Trukmė:
  1 h 35 min
 • Žanras:
  Istoriniai / Nuotykių / Romantiniai
 • Režisierius:
  Bernard Borderie
 • Aktoriai:
  Michèle Mercier, Robert Hossein, Roger Pigaut, Christian Rode, Ettore Manni
0 0

Aprašymas:
Veiksmas vyksta Viduržemio jūroje ir Šiaurės Afrikoje Liudviko XIV amžininko Mulėjaus Ismailio, vadinamo „Islamo kardu“, laikais. Šis valdovas įkūrė imperiją, kuri driekėsi nuo Viduržemio jūros iki Nigerio krantų ir iki Nilo ištakų.
Anželika atkakliai ieško savo pirmojo vyro grafo Žofrėjaus de Peirako. Jai nutinka neįtikinamiausių nuotykių. Šį kartą ji rizikuoja pražudyti ne tik kūną, bet ir dvasią.
Vydamasi vyro šmėklą, kuri bėga nuo jos kaip dykumų miražas, gražioji Anželika išgyvena kupinas aistros ir tragizmo valandas. Kaip bjauri vergija ir Rytų žavesys paveikia mūsų heroję? Ar visų vėjų blaškoma valtelė pasieks ramų užutėkį? Ar Anželika vėl galės džiaugtis namų židinio jaukumu? Gal pagaliau bus atskleista grafo de Peirako dingimo paslaptis?скачать dle 12.1

Žiūrėti Nesutramdomoji Anželika Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.