Šuns tikslas

Šuns tikslas (2017)

A Dogs Purpose
Kokybė TS
Atnaujinta kokybė
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  JAV
 • Trukmė:
  1 val. 40
 • Žanras:
  Nuotykių / Drama / Komedijos
 • Režisierius:
  Lasse Hallström
 • Aktoriai:
  Josh Gad. Dennis Quaid. Peggy Lipton
0 0

Aprašymas:
Tai – pasakojimas apie šunelį Beilį. Nepaprastas pasakojimas. Bet apie viską iš pradžių.

Beilis nuo pat pirmosios dienos labai susidraugavo su berniuku Itanu. Jei kartu žaidė. džiaugėsi. liūdėjo. kartu augo. Ir labai vienas kitą mylėjo bei padėdavo vienas kitam. Itanui nedrįstant prieiti prie jam patikusios Hanos. būtent Beilis žengė pirmąjį žingsnį – būtent šunelio dėka Itanas pažino pirmąją meilę. Tačiau kaip žinia. šuneliai gyvena trumpiau nei žmonės. Itanas tebebuvo jaunuolis. kai Beilis paseno ir numirė. Tačiau tuo ši istorija nesibaigia.

Po trumpo nebūties laikotarpio Beilis staiga suprato. kad vėl yra gyvas – vėl yra mažas šunelis. Tačiau nebe Beilis. Ir netgi ne šunelis. o kalytė! Atsipeikėjęs po pirmojo šoko. jis prisitaikė prie naujojo gyvenimo ir nugyveno jį taip pat linksmai. prasmingai ir padėdamas žmonėms. kaip ir pirmąjį kartą. Po to Beilis atgimė dar kartą. Ir dar kartą. Ir dar – vis kitoje šeimoje. vis kitu pavidalu.

Kol galų gale. po daugybės metų likimas Beilį vėl atvedė ten. kur viskas prasidėjo – į dabar jau suaugusio to paties Itano namus. Ar šuo ir berniukas atpažins vienas kitą po daugybės metų? Ar padėti vienam vieninteliam. konkrečiam žmogui ir yra didysis šuns tikslas?скачать dle 12.1

Žiūrėti Šuns tikslas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.