Keliamieji metai

Keliamieji metai (2010)

Leap Year
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA. Ireland
 • Trukmė:
  1 val. 40
 • Žanras:
  Romantiniai / Komedijos
 • Režisierius:
  Anand Tucker
 • Aktoriai:
  Amy Adams. Matthew Goode. Adam Scott
0 0

Aprašymas:
Ką daryti. kai jis nesiperša? Pasipiršti pačiai!

Airijoje gyva sena tradicija. kurią galbūt visai mielai perimtų ir kitų tautybių merginos. Jei su vaikinu bendraujama jau pakankamai ilgai. o jis. bjaurybė. nerodo jokių ženklų. kad artimiausiu metu pasipirš. situaciją įmanoma perimti į savo rankas. Tačiau tik kartą per ketverius metus – vasario 29-ąją.

Ana ir jos vaikinas Džeremis ką tik paminėjo ketvirtąsias artimo bendravimo metines. Romantiško priklaupimo ant vieno kelio taip ir nesulaukusi mergina nusprendžia. kad jau visai netrukus išaušianti vasario 29-oji yra puiki proga ant kelio priklaupti pačiai. Vienintelė bėda – kad Džeremis iš karto po metinių paminėjimo išsitrenkė į kitą pasaulio kraštą – Airiją. Tokia smulkmena Anos. žinoma. sustabdyti negali – mergina ryžtingai išsiruošia pasitikti savo ateities.

Tačiau labai greitai paaiškėja. kad šalia tos smulkmenos – atstumo. skiriančio įsimylėjėlius – stoja daugybė kitų smulkmenų. Kalbant tiksliau. netrukus nebelieka abejonių. kad merginos kelionę sužlugdyti pasirengusi pati motušė Gamta. dėl kurios išdaigų nepakyla Anos lėktuvas. neplaukia laivai. sekmadieniais nevažiuoja taksi.

Priversta savo planus atidėti bent parai (ir melstis. kad nepavėluotų). mergina viešbučio bare susipažįsta su simpatišku vaikinu Deklanu...скачать dle 12.1

Žiūrėti Keliamieji metai Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.