Įsibrovėlė

Įsibrovėlė (1992)

HouseSitter
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA
 • Trukmė:
  1 h 42 min
 • Žanras:
  Romantiniai / Komedijos
 • Režisierius:
  Frank Oz
 • Aktoriai:
  Steve Martin. Goldie Hawn. Dana Delany. Julie Harris. Donald Moffat
0 0

Aprašymas:
Komedijų žvaigždė Steve Martin vaidina architektą Niutoną Deivisą. kuris labai myli vaikystės draugę Bekę. Jis pastato nuostabų namą ir jai pasiperša.
Tačiau "didžioji gyvenimo meilė" tekėti nesutinka. Keistuolis Niutonas jai atrodo labai spontaniškas ir nepatikimas. Sugniuždytas įsimylėjėlis ryžtasi vienos nakties nuotykiui su padavėja Gven (akt. Goldie Hawn).
Nenuostabu. kad rytą gražuolė nubunda viena. Tačiau šalia lovos ji randa piešinį namo. apie kurį visą naktį kliedėjo ja pasinaudojęs architektas. Gven nusprendžia atkeršyti ir atvyksta pagyventi į tuščią ir niekam nereikalingą namą. Vienoje parduotuvėje melagėlė prasitaria esanti Deiviso žmona. Netrukus žinia pasklinda po visą miestelį ir. kai Niutonas atvažiuoja to namo parduoti. visi giria jo naująją žmoną.
Iš pradžių vargšas viengungis. vis dar mylintis vaikystės draugę. nuoširdžiai pasipiktina tokiu melu. Tačiau vėliau jis su Gven susitaria - melagė gyvens jo name tol. kol šis užkariaus Bekės širdį. Juk buvusi sužadėtinė. kai pamatys. ko netekusi. nieku gyvu neatlaikys pagundos grįžti į Niutono meilės glėbį...скачать dle 12.1

Žiūrėti Įsibrovėlė Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.