Nepavykęs sandėris

Nepavykęs sandėris (2003)

Belly of the Beast
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Canada. Hong Kong. UK
 • Trukmė:
  1 val. 31
 • Žanras:
  Veiksmo
 • Režisierius:
  Siu-Tung Ching
 • Aktoriai:
  Steven Seagal. Byron Mann. Monica Lo
0 0

Aprašymas:
Jis visada vilki juodai. ir pripažįsta tik italų dizainerių rūbus. Nuo septynerių metų jis mokėsi karate meno subtilybių. Jis – prisiekęs budizmo šalininkas. kuris kasdien medituoja ir studijuoja Rytų išmintį. Kas jis? Aktyvūs kovinių filmų fanai puikiai žino. kad tai Stevenas Seagalas - populiarus aktorius ir prodiuseris. Kritikai vieningai teigia. kad jo kovų stilius visiškai skiriasi nuo tokių veiksmo filmų žvaigždžių kaip Bruce Lee. Chuch Norris ar Jean-Claude Van Damme. Stevenas Seagalas labiausiai mėgsta Aikido stilių. kurį tobulina nuo ankstyvos jaunystės.
Šiame filme aktorius vaidina buvusį slaptąjį JAV žvalgybos agentą Džeiką Huperį. atvykusį į Tailandą ieškoti savo dukters Džesikos. kurią pagrobė vietos mafija. Egzotiškoje šalyje atostogaujančią merginą ir jos draugę užpuola ir įkalina ginkluota smogikų grupuotė. Nors tyrimą vykdo ir oficialiosios pajėgos. Džeikas puikiai žino. kad dukters likimo į svetimas rankas jis neatiduos. Jis puikiai pažįsta Tailandą – sekso turizmo ir prievartos šalį. kurioje prieš dešimt metų jam teko dirbti. Čia Huperio laukia ištikimas bičiulis. budistų vienuolyne gyvenantis Suntis. Kažkada Džeikas išgelbėjo jam gyvybę. tad dabar Suntis pasiryžęs grąžinti skolą ir pagelbėti draugui ne tik maldomis. bet ir konkrečiais darbais. Jis atsisako savo įžadų ir padeda atvykėliui iš Amerikos rasti kelią pas įkalintą dukterį.скачать dle 12.1

Žiūrėti Nepavykęs sandėris Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.