Kartą Venecijoj

Kartą Venecijoj (2017)

Once Upon a Time in Venice
Kokybė BDRip
Jau greitai...
 • Kalba:
  Anglų kalba
 • Šalis:
  USA
 • Trukmė:
  0h 01 min
 • Žanras:
  Veiksmo / Komedijos
 • Režisierius:
  Mark Cullen. Robb Cullen
 • Aktoriai:
  Jason Momoa. Bruce Willis. Elisabeth Röhm
0 0

Aprašymas:
Nurauta veiksmo komedija kaip įsiutęs Los Andželo detektyvas savo šuns ieškojo - „Kartą Venecijoj“.

Styvas Fordas (aktorius Bruce‘as Willis‘as) yra šilto ir šalto gyvenime matęs. gerokai palamdytas. bet smarvės dar turintis privatus detektyvas. Šeimos neturintis vyriokas po kaitriu Los Andželo dangumi savo džiaugsmais. vargais ir buitimi dalijasi su ištikimu bičiuliu – šunėku. vardu Badis. Užtat žiauriai susinervija. kai vieną dieną Badis dingsta.

Styvas nebūtų detektyvas. jei netrukus neišsiaiškintų. kad jo augintinis ne šiaip pasiplovė. o buvo nukosėtas dviejų smulkių narkotikų prekeivių. Juos pagavęs ir įtikinęs svariais argumentais į inkstus. Styvas sužino. kad naujus namus Badis rado pas vietinės gaujos lyderį Vorą (akt. Jason‘as Momoa).

Sunkiai atsidusęs ir jau nujausdamas būsimus vargus. Styvas kreipiasi pagalbos į ištikimą draugą Deivą (akt. John‘as Goodman‘as) ir abu keliauja pas Vorą derėtis dėl savo šuns. Anas. iškart supratęs. kad dėl šunėko detektyvas padarys bet ką. nutaria pasinaudoti Styvo paslaugomis ir išdėsto keletą jį kamuojančių problemėlių. Neturėdamas kitos išeities. Styvas ima tvarkyti Voro reikalus. Ir iš karto užsirauna ant dviejų tatuiruotų psichopatų. gaujos smogikų. dirbančių greitąsias paskolas išdavinėjančiam pogrindžio verslininkui ir dar ant krūvos neaiškių. bet labai priešiškai nusiteikusių tipų. Kadangi Styvas ir pats ne iš tų. kurie labai balti ir pūkuoti. tai Los Andželo gatvėse netrunka užvirti tikras pragaras.скачать dle 12.1

Žiūrėti Kartą Venecijoj Online


Žiūrėti pristatymą

 • Tagai:

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.