Paskutinis raganų medžiotojas

Paskutinis raganų medžiotojas (2015)

The Last Witch Hunter
Kokybė BDRip
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  USA. China. Canada
 • Trukmė:
  1 h 46 min
 • Žanras:
  Veiksmo / Nuotykių / Fantastiniai
 • Režisierius:
  Breck Eisner
 • Aktoriai:
  Vin Diesel. Rose Leslie. Elijah Wood. Ólafur Darri Ólafsson. Rena Owen. Julie Engelbrecht
0 0

Aprašymas:
Daugumai žmonių nieko neįtariant. šalia mums įprasto pasaulio egzistuoja ir kitas: raganų pasaulis. Jos gyvena tarp mūsų jau daugybę metų. vis regzdamos planus sunaikinti žmoniją. Nuo senų senovės su raganomis kovėsi ypatingi karžygiai. o geriausias iš jų buvo Kolderis (aktorius Vin‘as Diesel‘is).

Vieno mūšio metu Kolderiui pavyko nugalėti ne ką kitą. o pačią raganų karalienę. Mirdama ji prakeikė raganų medžiotoją. perleisdama jam savo nemirtingumą ir taip atskirdama nuo mylimos žmonos ir dukters ne tik šiame. bet ir pomirtiniame pasaulyje.

Bėgo laikas. Raganų medžiotojų vis mažėjo. galų gale liko vienintelis Kolderis. Dabar. praėjus daugybei metų. kažkokiu būdu sugebėjusi atgimti raganų karalienė vėl telkia savo armiją. Tam. kad ją nugalėtų ir išgelbėtų pasaulį. Kolderiui teks priimti neįsivaizduojamą sprendimą: pasikliauti raganos pagalba.скачать dle 12.1

Žiūrėti Paskutinis raganų medžiotojas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.