Jaunasis popiežius 1 Sezonas

Jaunasis popiežius 1 Sezonas (2016)

The Young Pope Season 1
Kokybė BDRip
Pilnas sezonas LT.prof.,
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Didžioji Britanija / Italija / Ispanija / JAV / Prancūzija
 • Trukmė:
  50
 • Žanras:
  Serialai
 • Režisierius:
  Paolo Sorrentino
 • Aktoriai:
  Jude Law. Diane Keaton. Silvio Orlando
+52 58

Aprašymas:
Jaunasis popiežius (angl. The Young Pope) – režisieriaus Paolo Sorrentino sukurtas televizijos serialas. pasakojantis apie jauną amerikietį. išrinktą popiežiumi. Tai brangiausias visų laikų italų serialas (pirmojo sezono kūrimo darbai kainavo 45 mln. JAV dolerių). rodytas daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

Jaunas kardinolas iš JAV. 47-erių Lenis Belardo. netikėtai išrenkamas popiežiumi ir pasirenka Pijaus XIII vardą. Taip nutinka dėl vidinių kardinolų intrigų. kuomet. jų nuomone. pasirenkamas jaunas neutralus kandidatas. kuriuo vėliau bus galima manipuliuoti. Netrukus paaiškėja. jaunasis popiežius nenusiteikęs kompromisams ir nuolaidoms. jam nerūpi aplinkinių žmonių ir žiniasklaidos nuomonė. visais klausimais jis turi savo nuomonę ir kardinolai suvokia. kad jų ramybės laikas baigėsi.

Vatikano valstybės sekretorius. intrigų meistras kardinolas Andželo Vuajela mėgina rasti kompromituojančios informacijos apie pontifiko praeitį. tačiau ir čia jam nieko nepavyksta. Lenis yra pamestinukas. kurį prieglaudoje užaugino vienuolė sesuo Merė. Pastaroji taip pat atvyksta į Vatikaną. kur padeda popiežiui šnipinėti patį Vuajelą...скачать dle 12.1

Žiūrėti Jaunasis popiežius 1 Sezonas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
10 Serija
10 Serija
9 Serija
9 Serija
8 Serija
8 Serija
7 Serija
7 Serija
6 Serija
6 Serija
5 Serija
5 Serija
4 Serija
4 Serija
3 Serija
3 Serija
2 Serija
2 Serija
1 Serija
1 Serija

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.