Laisvės kaina. Partizanai 2 Sezonas

Laisvės kaina. Partizanai 2 Sezonas (2017)

Laisvės kaina. Partizanai Season 2
Kokybė HDTVRip
Pilnas sezonas LT.org.,
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Lithuania
 • Trukmė:
 • Žanras:
  Serialai
 • Režisierius:
  Saulius Balandis
 • Aktoriai:
  Toma Vaškevičiūtė. Juozas Budraitas. Larisa Kalpokaitė. Andrius Bialobžeskis. Justė Arlauskaitė-Jazzu. Marius Repšys. Skaistė Vievesė. Mindaugas Papinigis. kt.
+1 1

Aprašymas:
Prodiuserių kompanijos „Videometra“ sukurtas daugiaserijinis filmas primins apie praėjusio amžiaus viduryje vykusias tris okupacijas ir masinius trėmimus. holokaustą. terorą. bandymą fiziškai ir dvasiškai sugniuždyti Lietuvą. Kartu – ir apie šioje tamsybėje sužydusias gėles: žmones. kurie. nebijodami mirties. vieną ranką ištiesė žydams. o į kitą paėmė ginklą. kad apgintų Lietuvos laisvę.

„Tai yra vienas iš tragiškiausių laikotarpių mūsų tautos istorijoje: žmonių trėmimai į Sibirą. rezistencinė kova. partizaninis karas. holokaustas… Mes turime apie tai kalbėti. nes taip buvo. tai labai svarbūs istoriniai faktai. Dabar bandome aprėpti tą neaprėpiamą dalyką ir viską sudėti į dvylika serijų“. – sakė „Laisvės kaina. Partizanai“ režisierius Saulius Balandis.

Žinomų aktorių būrį antrame dvylikos dalių televizijos filmo sezone papildys ne vienas savo srities profesionalas. Tai Larisa Kalpokaitė. Mindaugas Papinigis. Andrius Paulavičius. dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Juozas Budraitis ir kiti. Pastarojo prisijungimu ypač džiaugiasi kūrybinė komanda.

Dvylikos dalių filme „Laisvės kaina. Partizanai“ laukia ne tik žiūrovų jau pamėgtų Marcelės Kubiliūtės (akt. Toma Vaškevičiūtė). Prano Kuktos (akt. Marius Repšys). bet ir naujų herojų nuotykiai ir žygdarbiai.скачать dle 12.1

Žiūrėti Laisvės kaina. Partizanai 2 Sezonas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
12 Serija
12 Serija
11 Serija
11 Serija
10 Serija
10 Serija
9 Serija
9 Serija
8 Serija
8 Serija
7 Serija
7 Serija
6 Serija
6 Serija
5 Serija
5 Serija
4 Serija
4 Serija
3 Serija
3 Serija
2 Serija
2 Serija
1 Serija
1 Serija

KOMENTARAI 2
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
gandzebasas
Visitors
26 Sausis, 2019 18:30
1
0
kodel nerodo filmo ?
Žavinta
Visitors
31 Sausis, 2019 13:45
1
0
gandzebasas,
galit pasižiūrėti lrt pusl. visos serijos sukeltos. ir 3 sezonas keliamas